Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Viešųjų pirkimų įstatymo 29 straipsnis numato vienintelį sėkmingai atliktų viešojo pirkimo procedūrų pabaigos atvejį – tai viešojo pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas. Tačiau norint, kad viešojo pirkimo procedūras vykdžiusių perkančiosios organizacijos darbuotojų darbas sukurtų realią naudą, būtinas ir sėkmingas/tinkamas sutarties įvykdymas.
Netolimos praeities patirtis parodė, kad poreikį jau sudarytas viešojo pirkimo sutartis keisti ar net nutraukti gali iššaukti Lietuvos neaplenkusios pasaulinės pandemija ir infliacija bei už šalies ribų vykstančio karo sukeltas atskirų žaliavų kainų didėjimas. Nepavykus rasti teisinių sprendimų dėl tolesnio sutarčių vykdymo esant nenumatytoms kliūtims ir reikšmingai sutarčių vykdymo metu padidėjusių kainų pokyčiui, kartais tenka sutartis nutraukti, tuo veltui paverčiant keletą mėnesių vykdytas pirkimo procedūras, tiekėjų kruopščiai rengtus pasiūlymus bei jų pradėtas investicijas. Ar jau išmoktos efektyvaus apsisaugojimo nuo tokio pobūdžio netikėtai pirkimo sutarčių vykdymo metu atsiradusių nenumatytų aplinkybių pamokos ir žinomi visi galimi teisiniai sprendimai kaip geriausiai suderinti perkančiųjų organizacijų ir tiekėjų interesus? Ar 2023-01-01 įsigalioję Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai dėl pirkimo sutarčių turinio ir pirkimo sutarties keitimo pakankamai aiškūs ir jų taikymo pamažu neturės papildyti teismų praktikos išaiškinimai?
Taip pat Viešųjų pirkimų tarnyba jau patvirtino Prekių viešojo pirkimo-pardavimo sutarties tipines sąlygas. Nors minėtas teisės aktas privalės būti taikomas nuo 2024-03-01 privalomai, tačiau Viešųjų pirkimų tarnyba jau dabar ragina naudotis tipinėmis sąlygoms. Seminaro metu, kartu su lektore analizuosite sąlygas, gausite patarimų kaip jas reikėtų pritaikyti praktikoje vykdant įstaigos pirkimus.
Justina Ramašauskaitė
Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “iLAW” vyresnioji teisininkė. Lektorė yra sukaupusi didesnę nei 10 metų patirtį viešųjų pirkimų, o taip pat ir kitose srityse, tokiose, kaip sutarčių teisė, draudimo teisė ir teisminiai ginčai, skolų valdymas.
Justina turi patirties šiose srityse:
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
10:00-14:30 | Seminaro trukmė | |
9:30-10:00 | Nuotolinė registracija | |
12:00-12:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;