Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Pastaruoju metu viešojoje erdvėje vartojamų įvairių tvarumo sistemų ir terminų gausa gali gluminti (SDG, ESG, CSR, GRI, CSRD, ESRS ir t.t.), tad organizacijoms, pradedančioms įveiklinti tvarumo koncepciją, pravartu išsiaiškinti tvarumo sąvokas, sąrangas, terminologiją ir parengti veiksmų planą tvarumo transformacijos link.
Pats tvarumo terminas nėra naujas, jis reiškia gebėjimą išlaikyti ar palaikyti procesą ilgą laiką. Tačiau pastaruoju metu tvarumo sąvoka įgauna naują reikšmę, susijusią su aplinkosaugos, socialiniais ir valdysenos procesais. Šiuose mokymuose bus pristatytos įvairios tvarumo sąrangos, paaiškintos sąvokos ir terminai, bei kaip keitėsi terminologijos dinamika. Taip pat bus pateiktos sąsajos tarp sąrangų, sąvokų ir ES reguliacinių direktyvų bei standartų.
Mokymuose taip pat bus pateiktos rekomendacijos ir žingsniai, nuo ko įmonėms pradėti savo tvarumo kelią, kodėl svarbu neignoruoti šios temos, net jei pagal ES reguliavimą tiesiogiai įmonė neturi teikti tvarumo ataskaitų, kokios galimos tvarumo iniciatyvų naudos ir praktiniai patarimai, kaip organizuoti procesą įmonės viduje.
Socialinių mokslų (ekonomikos krypties) daktarė, Kauno Technologijos universiteto finansų profesorė, besispecializuojanti fintech ir tvarumo srityse, bei jų sąveikoje. Gerda yra publikavusi tarptautinių mokslinių ir spaudos publikacijų tvarumo temomis, rengia įmonių tvarumo strategijas ir konsultuoja jų įgyvendinimo veiklose, veda mokymus, yra Nacionalinio tvarumo indekso ekspertė. Gerda yra įgijusi Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų poveikio vertinimo ir valdymo programos (UN SDG Measurement and Management) diplomą, pabaigusi Kembridžo universiteto Tvarios Lyderystės Instituto Tvaraus verslo vystymo programą (Sustainable Business Management), taip pat turi tarptautinį tvarių finansų CESGA (Certified ESG Analyst) sertifikatą.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
09:00-12:15 | Seminaro trukmė | |
08:30-09:00 | Registracija | |
10:30-10:45 | Kavos pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;