Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Rizikos valdymas organizacijose pagal FMEA

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
     

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Countline ir Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija kviečia tobulinti savo žinias kokybės vadybos klausimais organizacijoms ir institucijoms diegiant inovacijas, gerinant efektyvumą, optimizuojant veiklas, didinant žinomumą, pelningumą ir įvertinimą.

APIE SEMINARĄ

Tinkamas rizikos valdymas – bet kurios organizacijos sėkmingo vystymosi garantas. Siekiant tinkamai valdyti rizikas būtina pasirinkti tinkamą rizikų valdymo metodą. Seminaro tikslas – susipažinti su struktūruotu rizikų valdymo metodu FMEA. FMEA (Nesėkmių, priežasčių ir poveikio analizė, angl. Failure Modes and Effect Analysis) – tai kokybinis rizikos vertinimo metodas, sistemiška analizės procedūra, skirta identifikuoti galimoms nesėkmėms ar defektams, jų priežastims ir poveikiui tam tikros sistemos efektyvumui. Sėkmingai baigę programą dalyviai suvoks FMEA taikymo paskirtį, supras FMEA metodologiją, susipažins su FMEA dokumentavimo praktika.

FMEA metodas turėtų būti naudojamas:

  • Produkto koncepcijos kūrimo etape, siekiant patikrinti, ar visi klientų / vartotojų poreikiai ir lūkesčiai yra įtraukti į šį konceptą;
  • Apsibrėžiant produktą / paslaugą, siekiant patikrinti, ar projektas, paslauga, tiekimas yra tinkamas (deramas) ir yra kuriamas (organizuojamas) tinkamu laiku;
  • Gamybos / produkcijos procese, siekiant pasitikrinti, ar tinkamai parengta dokumentacija;
  • Paslaugos / prekės organizavimo / realizavimo procese, siekiant pasitikrinti, ar paslauga / produktas yra suderinamas su nustatytais ar keliamais kriterijais.

TEMOS

  1. FMEA paskirtis.
  2. FMEA integravimas į organizacijos vadybos sistemą.
  3. FMEA planavimas.
  4. FMEA metodologija.

ŽINIOMIS DALINASI

Gintaras Davalga

UAB “Verslo sistemų grupė” direktorius, Bureau Veritas vadybos sistemų auditorius. Lektoriaus konsultacinio darbo patirtis virš 25 metų. Mokymo programų apie įmonės valdymą ir vadovavimą, klientų aptarnavimo susisteminimą, rinkodarą, personalo valdymą, pardavimus bei vadybos sistemas autorius. Konsultacijos klientams įdiegiant ir sertifikuojant apie 100 vadybos sistemų. Sertifikuotas kokybės vadybos sistemų ir socialinės atsakomybės auditorius. Trečios šalies nepriklausomo (sertifikavimo) auditavimo patirtis 20 metų. Lietuvos projektų vadybos asociacijos steigėjas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-12.15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.