Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Šiuolaikinės technologijos padeda plėtoti naujas galimybes, siekiant apsaugoti ir tvarkyti intelektinę nuosavybę. Blockchain technologijos naudojimas kitose, nei kriptovaliutos, srityse tapo aktualia tema iškart po kriptovaliutų atsiradimo. Tai revoliucinga technologija, kuri tikėtina, kad pakeis mūsų pasaulį kaip ir kažkada pakeitė interneto atsiradimas. Realiausios BC technologijos naudojimo sritys siejamos su įvairaus – kilnojamo, nekilnojamo ir intelektinio – turto registravimu, t.y. poreikiu žinoti, kas yra objekto savininkas (autorius, teisių turėtojas) bei siekiant stebėti teisių į objektą judėjimą, civilinę apyvartą, turint tikslą tinkamai už jį atlyginti. Tuo tarpu Meta visata yra decentralizuota platforma, leidžianti sukurti ir valdyti virtualius pasaulius ir transakcijas, o tai suteikia galimybių užtikrinti, kad intelektinė nuosavybė būtų saugi ir patikima.
Seminaro metu lektorius:
Po šio seminaro dalyviai turės gilesnį supratimą apie intelektinę nuosavybę ir Blockchain technologijų sąveiką, taip pat apie Meta visatos galimybes. Seminare bus pateikiamos svarbiausios sąvokos ir teisiniai principai, kurie padės dalyviams plėtoti savo kūrybinę veiklą, apsaugoti savo intelektinę nuosavybę ir užtikrinti jos teisinį saugumą.
Asociacijos LATGA muzikos kūrinių skyriaus vadovas – intelektinės nuosavybės ir IT teisės ekspertas. Paulius yra įgijęs teisės magistro laipsnį (naujųjų technologijų teisės srityje) bei sukaupęs daugiau nei 10 metų teisinio darbo patirtį intelektinės nuosavybės teisės srityje. Paulius yra parašęs ne vieną publikaciją intelektinės nuosavybės bei IT teisės temomis ir taip pat yra mokslinių straipsnių bendraautorius. Be to yra dalyvavęs ne viename teisės aktų rengimo ir derinimo procese bei atstovavęs kūrinių teisių turėtojų interesus teisminiuose procesuose. Taip pat Paulius yra įtrauktas į Lietuvos Kultūros Tarybos ekspertų sąrašą, dažnai veda seminarus ir webinarus bei skaito pranešimus įvairiuose renginiuose bei diskusijose intelektinės nuosavybės teisės temomis, komentuoja naujausius teisės aktų pokyčius bei rezonansinių bylų sprendimus visuomenės informavimo priemonėse.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
09:00-11:00 | Seminaro trukmė | |
08:30-09:00 | Registracija |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;