Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Įmonių tvarumo strategijos sudarymo gairės pagal JT Tvaraus vystymosi tikslų standartus (UN SDG Standards)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
     

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Tvarumo strategija – tai veiksmų, kurių įmonė imasi siekdama pagerinti savo poveikį bendruomenei ir aplinkai, rinkinys. Tvarumo strategijų įgyvendinimas gali užtrukti, tačiau, jei jos įgyvendinamos tinkamai, turėtų būti naudingos ir įmonei, ir jos darbuotojams bei investuotojams. Tvarumo strategija yra unikali kiekvienai įmonei ir jos veiklai. Tačiau egzistuoja bendri tvarumo strategijos kūrimo principai, kuriuos taikydamos įmonės gali įsivertinti tvarumo veiksmus ir inkorporuoti juos į strategiją, o paskui į valdymo procesus.

Tinkamai įgyvendinamos tvarios strategijos įmonėms turėtų duoti apčiuopiamos naudos. Tai gali būti mažesnės veiklos sąnaudos, geresni bendri finansiniai rezultatai, geresnė reputacija ir didesni pardavimai. Įgyvendindamos tvarią strategiją, įmonės taip pat gali pritraukti daugiau darbuotojų bei investuotojų. Turint tvarią strategiją ne tik pagerėja įmonės įvaizdis, bet ir gali pagerėti jos vidinė veikla bei sėkmės lygis.

Pastaruoju metu siūlomų įvairių tvarumo sistemų gausa gali gluminti, tad įmonėms, pradedančioms įveiklinti tvarumo koncepciją, prasminga pradėti nuo Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų apžvalgos ir tvaraus vystymosi standartų. Yra paskelbti keturi JT tvaraus vystymosi standartai įmonėms. Pirmasis standartas numato tvarumo strategijos kūrimo principus ir gaires. Mokymų metu bus nuosekliai supažindinama su tvarumo strategijos kūrimo aplinka ir strategijos kūrimo principais bei konkrečiais etapais.

Kiekvienas mokymų dalyvis

  • Susipažins su Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų iniciatyva;
  • Įgis žinių apie Jungtinių Tautų tvarumo standartų įmonėms pritaikymą tvarumo strategijai kurti;
  • Gebės numatyti įmonės tvarumo strategijos gaires, kur būtų įtvirtinti įmonės tvarumo tikslai, politika ir valdymo praktikos rinkiniai, kurie būtų nuoseklūs ir suderinti su tikslais, ir valdymą;
  • Gebės sudaryti preliminarią įmonės tvarumo strategijos struktūrą;
  • Bus supažindintas su mokymų autorės kurta konkrečios įmonės tvarumo strategija.

Temos

  1. Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų iniciatyva (UN SDG framework).
  2. Kaip įmonės gali pasirinkti, kuriuos tvaraus vystymosi tikslus įtraukti į tvarumo strategiją, ir kaip numatyti jų įveiklinimo priemones ir gaires?
  3. JT tvarumo standartai: 1 standartas – tvarumo strategija ir jos rengyba.
  4. Tvarumo strategijos kūrimo principai ir sandara.
  5. Įmonės tvarumo strategijos įsivertinimo klausimynas.
  6. Konkrečios tvarumo strategijos pavyzdžio analizė.

KLAUSIMUS GALITE PATEIKTI IŠ ANKSTO

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gerda Žigienė

Socialinių mokslų (ekonomikos krypties) daktarė, Kauno Technologijos universiteto finansų profesorė, besispecializuojanti fintech ir tvarumo srityse, bei jų sąveikoje. Gerda yra publikavusi tarptautinių mokslinių ir spaudos publikacijų tvarumo temomis, rengia įmonių tvarumo strategijas ir konsultuoja jų įgyvendinimo veiklose, veda mokymus, yra Nacionalinio tvarumo indekso ekspertė. Gerda yra įgijusi Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų poveikio vertinimo ir valdymo programos (UN SDG Measurement and Management) diplomą, pabaigusi Kembridžo universiteto Tvarios Lyderystės Instituto Tvaraus verslo vystymo programą (Sustainable Business Management), taip pat turi tarptautinį tvarių finansų CESGA (Certified ESG Analyst) sertifikatą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden