Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Derybos yra racionalių argumentų šachmatų partija. Nesvarbu, tarpinstituciniame ar skyriaus lygyje bandote apginti turimą biudžetą ar pagrįsti papildomus poreikius, principai išlieka labai panašūs. O tam, kad laimėtumėte „mūšį“, o gal net „karą“ turite žinoti ne tik ko ir kodėl Jums reikia, bet kada ir kaip tą ištransliuoti, kad turėtumėte daugiausia galimybių pasiekti norimą tikslą.
Seminaro metu atsakysime į visus šiuos ir aptarsime daugelį kitų klausimų, analizuodami valstybės biudžeto ir strateginio plano rengimo esminius momentus aptarsime kada ir koks pasiruošimo lygis deryboms yra būtinas, apžvelgsime kaip pastaraisiais metais keitėsi derybų įpročiai ir aptarsime planavimo dokumentų svarbą.
Seminaro metu įgysite teorinių ir praktinių žinių apie biudžeto planavimą, kokybišką ir savalaikį poreikių pagrindimą ir derybas dėl jų.
Aurelija Venslovė yra baigusi magistro studijas viešojo administravimo strateginio planavimo srityje, 5 metus po studijų dirbo Valstybės kontrolėje, kur vadovavo audito grupėms, atliekančioms viešojo sektoriaus institucijų auditus bei galėjo stebėti kaip keičiasi strateginis planavimas viešajame sektoriuje. Pastaruosius 10 metų vadovauja vienos viešojo sektoriaus institucijos Strateginio planavimo padaliniui, yra sukaupusi ne tik teorinės, bet ir praktinės patirties.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
09:00-12:15 | Seminaro trukmė | |
8:30-09:00 | Registracija | |
10:30-10:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.
Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.
Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.