Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Seimas patvirtino pasikeitusią NPD formulę ir padidino progresinį gyventojų pajamų apmokestinimą. Didžioji dalis pasikeitimų palies ir Jūsų įmonę – kaip ir kada pritaikyti naująją NPD formulę ir kaip apmokestinti darbo užmokesčio avansą ar atostoginius?
Kaip pasiruošti 3 metų pereinamojo laikotarpio pabaigai po naujojo darbo kodekso įsigaliojimo ir kaip tai įtakos atostogų suteikimą bei kompensacijos už nepanaudotas atostogas skaičiavimą.
Nuo 2020-07-01 reikės taikyti Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2018/957 dėl darbuotojų komandiravimo nuostatas ir garantijas, todėl nebegalima remtis Vyriausybės nutarimu dėl Darbo kodekso įgyvendinimo Nr. 496.
Taip pat Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pateikia vis daugiau savo apibendrinimų aktualiais darbo santykių klausimais. Ar reikia šią nuomonę žinoti ir taikyti? Žinoma!
Todėl seminaro metu aptarsime aktualius klausimus – darbo sutarties sudarymo, vykdymo, atostogų suteikimo ir kitus trimis aspektais: kaip tai reglamentuoja Darbo kodeksas, kokia yra geroji praktika ir kaip šiuos klausimus komentuoja VDI specialistai. Taip pat gilinsimės, kokie lokalūs teisės aktai (įmonių sukurtos ir patvirtintos tvarkos) reikalingi ir naudingi.
Ne mažiau svarbūs ir darbuotojų motyvavimo klausimai – nepamiršime ir jų.
Lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Net 80 proc. mokymų dalyvių Natalją Kobzevienę vertina 9 balais iš 10. Lektorė nuo 1998 metų teikia asmenines konsultacijas verslo, apskaitos ir mokesčių klausimais. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;10:00-15:45 | Seminaro trukmė | |
9:30-10:00 | Registracija | |
12:00-13:00 | Pietų pertrauka | |
14:30-14:45 | Kavos pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą. |
Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.
Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.
Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.