Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.

Atidėtieji pelno mokesčiai pagal TAS-12 „Pelno mokestis“

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 8 ak. val.
      Kaina: 130€ (+ PVM)
  • Dalyvaujant daugiau negu vienam dalyviui taikoma nuolaida

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Tikrai nemaža dalis ūkio subjektų yra pasirinkę ar įstatymų įpareigoti savo apskaitą tvarkyti taip, kad užtikrintų finansinių ataskaitų sudarymą pagal tarptautinius apskaitos standartus, t. y. tarptautinius apskaitos standartus (TAS), tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS) ir Tarptautinė apskaitos standartų valdybos (IASB) išaiškinimus.

Ne visada turime laiko įsigilinti į vieną ar kitą šių standartų aspektą, kas kartais lemia neaiškumus ar net įvairias praktinio taikymo problemas. Ne išimtis klausimai, susiję su finansinės ir mokestinės apskaitos skirtumais bei atsiradusiu atidėtu pelno mokesčio turtu ar įsipareigojimais.

COUNTLINE kviečia į seminarą, kuriame aiškiai ir koncentruotai pristatysime svarbiausius minėtų klausimų aspektus, supažindinsime su kylančiomis (praktinėmis) problemomis ir jų sprendimo būdais ir kt. Neabejojame, kad seminaro metu perteiktos žinios ir praktiniai patarimai tikrai pagelbės Jūsų kasdieninėje veikloje.

Temos

  1. Kas yra ir kada atsiranda laikinieji ir pastovieji finansinės ir mokestinės apskaitos skirtumai;
  2. Kas yra ir kada atsiranda atidėtas pelno mokesčio turtas ir atidėti pelno mokesčio įsipareigojimai;
  3. Kaip teisingai paskaičiuoti ir apskaitoje atvaizduoti atidėtą pelno mokesčio turtą ir įsipareigojimą;
  4. Kuo jie svarbūs ir kokia yra jų įtaka;
  5. Kaip teisingai juos atvaizduoti įmonės finansinėje atskaitomybėje;
  6. Pakeitimas, kurį privalu taikyti nuo 2019 m. sausio 1 d.;
  7. TFAAK- 23 aiškinimas – „NEAIŠKUMAS DĖL PELNO APMOKESTINIMO TVARKOS“, įsigaliojęs nuo 2019 m. sausio 1 d.

ŽINIOMIS DALINASI

Violeta Alando

VU magistrė, turinti IAB ir IFA diplomus, atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D. Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants. D. Britanija) dėstytoja-konsultantė, TFAS mokymus vedanti nuo 2013 m.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
8:00-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.