Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Komunalinio sektoriaus perkančiosios organizacijos viešuosius pirkimus vykdo remiantis atskiru Pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ir pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymu. Atkreiptinas dėmesys, kad 2022-01-01 įsigaliojo dalis minėto teisės akto pakeitimų, o kiti pakeitimai įsigalios etapais: nuo 2022-07-01 nuostatos, susijusios su pirkimų specialisto reglamentavimu, o nuo 2023-01-01 papildymai dėl centrinių perkančiųjų organizacijų.
2022-03-24 įsigaliojo pataisos, kuriomis reglamentuojama galimybė perkančiosioms organizacijoms atmesti pasiūlymus ir nutraukti jau galiojančias sutartis, jei tiekėjas ar jo siūlomų prekių kilmė yra iš grėsmę nacionaliniam saugumui keliančių valstybių.
2022-04-01 įsigaliojo įsakymo Nr. 1S-105 pakeitimai, reglamentuojantys draudimą pirkime dalyvauti subjektams, keliantiems grėsmę nacionaliniam saugumui bei nutarimas Nr. 280, įtvirtinantis viešojo pirkimo objektų kodų bei Valstybių ar teritorijų sąrašą, kurių tiekėjai ar subtiekėjai nelaikomi patikimais sąrašus.
2022-07-01 turėtų įsigalioti pataisos, susijusios su interesų konfliktu perkančiajame subjekte, skelbiamų derybų vykdymu ir kt.
Finansų ministerija yra parengusi nutarimo projektą, reglamentuojantį viešojo sektoriaus subjektų ir kitų subjektų, kurie yra perkančiosios organizacijos, pareigą teikti elektroninius finansinės apskaitos dokumentus.
Pažymėtina, kad 2022-01-01 įsigaliojo dalis teisės aktų pakeitimų, susijusių su mažos vertės pirkimų vykdymu, taip pat nuo minėtos datos įsigaliojo ir Mažos vertės pirkimų tvarkos aprašo pakeitimas, nustatantis naują atvejį, kuomet pirkimas gali būti atliekamas apklausos būdu.
Kaip išsiaiškinti koks teisės aktas turėtų būti taikomas? Kaip teisingai apskaičiuoti numatomo pirkimo vertę? Kokie žaliųjų pirkimų ypatumai komunaliniame sektoriuje?
Seminaro metu lektorė išsamiai aptars komunalinio sektoriaus pirkimų planavimo ir vykdymo procedūras, pristatys būsimus teisės aktų pakeitimus, pateiks atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus skaičiuojant numatomo pirkimo vertę, pasidalins praktiniais patarimais dėl geriausio pirkimo būdo pasirinkimo skirtingose situacijose.
2011 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “iLAW” vyresnioji teisininkė. Pagrindinės vyresniosios teisininkės Justinos Ramašauskaitės praktikos sritys yra viešieji pirkimai, sutarčių teisė, įmonių teisė, draudimo teisė, skolų administravimas.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
09:00-12:15 | Seminaro trukmė | |
08:30-09:00 | Nuotolinė registracija | |
10:30-10:45 | pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;