Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Siekiant efektyvaus viešojo sektoriaus įstaigų administravimo, efektyvaus ir ekonomiško dokumentų valdymo, įstaigos palaipsniui pereina ir pradeda naudoti Dokumentų valdymo bendrąją informacinę sistemą (DBSIS). Norint efektyviai dirbti, kaip ir su bet kuria dokumentų valdymo sistema, reikia sugebėti iš šalies įsivertinti ir persižiūrėti įstaigos procesus, kad būtų galima juos tobulinti, jau išnaudojant pilnai DBSIS teikiamus dokumentų valdymo procesus. Tad tiek pradedant darbus sistemoje, tiek ir jau dirbant visada galima atrasti kelių, kaip dar geriau ir patogiau dirbti su DBSIS.
2024-10-01 įsigaliojo nauja Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklės (BDSTR) redakcija bei dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių pakeitimai. Įsigaliojus vidaus administravimo dokumentų saugojimo terminams – sutrumpinti ar pailginti dokumentų saugojimo terminai. Naujai įsigalioję saugojimo terminai bus taikomi tik vidaus administravimo dokumentams. Vidaus administravimo dokumentai apima šias sritis: personalo administravimą, finansinę apskaitą, dokumentų tvarkymą apskaitą ir saugojimą, viešųjų pirkimų vykdymą, vidaus auditą, projektų valdymą, viešųjų ryšių palaikymą, vidaus tyrimus, informacinių ir ryšių technologijų administravimą, turto administravimą, kitą ūkinio ar techninio pobūdžio veiklą. Įsakymu dėl dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių pakeitimų, pakeičiamos taisyklės dėl dokumentų apskaitos dokumentų derinimo su valstybės archyvais ir kitomis institucijomis, nustatant, kokius konkrečius dokumentus reikia derinti skirtingų tipų įstaigoms.
Kokios integracijos sąsajos yra DBSIS ir kokius veiksmus turėtų atlikti įstaiga prieš pradedant naudotis DBSIS? Kokie reikalavimai elektroniniams parašams? Kuo skiriasi kvalifikuotas elektroninis parašas nuo nekvalifikuoto? Ką privalu įsivertinti ir kaip suvaldyti galimas rizikas? Kaip keisis dokumentų registravimas atsiradus naujoms viešųjų pirkimų ir sąskaitų faktūrų sistemoms? Ar gali būti registras ne tik DBSIS? Kada reikalingos dokumentų kopijos?
Seminare lektorė atsakys į visus aktualiausius klausimus, kuriuos gali užduoti kiekvienas dalyvis seminaro metu.
Archyvarų asociacijos narė. Lektorė turi virš 20 metų darbo patirtį dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo srityje bei valstybės archyvų sistemoje. Aštuonerius metus ėjo lektoriaus pareigas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Nuo 2010 m. dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kvalifikaciją prieigos prie dokumentų, dokumentų valdymo bei informacinių sistemų klausimais kėlė Vengrijoje, Suomijoje. Dirba su stažuotojais iš užsienio, veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų (popierinių, elektroninių, įrašų, vaizdo ir garso įrašų) rengimo, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimais. Yra publikavusi ne vieną straipsnį Lietuvoje ir užsienyje dokumentų ir archyvų valdymo bei naudojimo klausimais.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
10:00-14:30 | Seminaro trukmė | |
09:30-10:00 | Registracija | |
12:00-12:45 | Pietų pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas mokymų dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Mokymų medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna mokymų medžiagą. | |
Konsultacija Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu ar pateikiant juos iš anksto. | |
Mokymų įrašas Daugelis mokymų yra tiesiogiai transliuojami, todėl papildomai informavus, pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu. | |
Maitinimas Viso seminaro metu, dalyvius viešbučiuose ir restorane vaišinsime kava, užkandžiais ir pietumis. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;