Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Tvarumo ABC: sąvokos, sąrangos ir nuo ko pradėti įmonės tvarumo kelionę

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje vartojamų įvairių tvarumo sistemų ir terminų gausa gali gluminti (SDG, ESG, CSR, GRI, CSRD, ESRS ir t.t.), tad organizacijoms, pradedančioms įveiklinti tvarumo koncepciją, pravartu išsiaiškinti tvarumo sąvokas, sąrangas, terminologiją ir parengti veiksmų planą tvarumo transformacijos link.

Pats tvarumo terminas nėra naujas, jis reiškia gebėjimą išlaikyti ar palaikyti procesą ilgą laiką. Tačiau pastaruoju metu tvarumo sąvoka įgauna naują reikšmę, susijusią su aplinkosaugos, socialiniais ir valdysenos procesais. Šiuose mokymuose bus pristatytos įvairios tvarumo sąrangos, paaiškintos sąvokos ir terminai, bei kaip keitėsi terminologijos dinamika. Taip pat bus pateiktos sąsajos tarp sąrangų, sąvokų ir ES reguliacinių direktyvų bei standartų.

Mokymuose taip pat bus pateiktos rekomendacijos ir žingsniai, nuo ko įmonėms pradėti savo tvarumo kelią, kodėl svarbu neignoruoti šios temos, net jei pagal ES reguliavimą tiesiogiai įmonė neturi teikti tvarumo ataskaitų, kokios galimos tvarumo iniciatyvų naudos ir praktiniai patarimai, kaip organizuoti procesą įmonės viduje.

Kiekvienas mokymų dalyvis

  • Įgis žinių apie tvarumo sąrangas:   Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslai (SDG), ESG, (aplinkosaugos, socialinis ir valdysenos tvarumas), ĮSA (Įmonių socialinė atsakomybė)
  • Gebės įvertinti, kaip tvarumo sąrangos ir tvarumo sąvokos susiję su Europos Sąjungos tvarumo reguliacine baze – CSRD ESRS.
  • Gebės numatyti organizacijos tvarumo gaires, kur būtų įtvirtinti organizacijos tvarumo tikslai, politika ir valdymo praktikos rinkiniai, kurie būtų nuoseklūs ir suderinti su tikslais, ir valdymu.
  • Gebės sudaryti įmonės tvarumo transformacijos gaires

TEMOS

  1. Tvarumo pagrindai: supažindinimas su tvarumo sąvoka ir kaip jos reikšmė kinta per laiką.
  2. Jungtinių tautų darnaus vystymosi tikslai – globali sąranga, aktuali eksportuojančioms ar importuojančioms už Europos Sąjungos ribų įmonėms. SDG kas tai yra ir kaip jie veikia?
  3. „Tvarumas“, „Įmonių socialinė atsakomybė“ ir „ESG“ – ar tai tos pačios reikšmės sąvokos? ESG – aplinkos, socialinės atsakomybės ir valdymo faktoriai: kaip šie faktoriai veikia verslą ir investicijas?
  4. Europos erdvės reguliacinė aplinka: ESRS ir CSRD – Europos tvarumo reglamentai: analizuojame Europos Sąjungos direktyvas, reglamentus, standartus ir jų poveikį.
  5. GRI – Global Reporting Initiative: standartai ir jų svarba skaidrumui ir atskaitomybei. Ar GRI ataskaitos bus aktualios įsigaliojus ESRS?
  6. Tvarumo integracijos verslo procesuose svarba: tvarumo integracijos suteikiamos naudos, galimybės ir perspektyvos, bei ignoravimo pasekmės.
  7. Tvarumo transformacija: praktiniai patarimai, kaip vykdyti tvarumo procesus. Kaip integruoti tvarumo principus į įmonių strategijas, nustatyti konkrečius tikslus ir juos įgyvendinti

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gerda Žigienė

Socialinių mokslų (ekonomikos krypties) daktarė, Kauno Technologijos universiteto finansų profesorė, besispecializuojanti fintech ir tvarumo srityse, bei jų sąveikoje. Gerda yra publikavusi tarptautinių mokslinių ir spaudos publikacijų tvarumo temomis, rengia įmonių tvarumo strategijas ir konsultuoja jų įgyvendinimo veiklose, veda mokymus, yra Nacionalinio tvarumo indekso ekspertė. Gerda yra įgijusi Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų poveikio vertinimo ir valdymo programos (UN SDG Measurement and Management) diplomą, pabaigusi Kembridžo universiteto Tvarios Lyderystės Instituto Tvaraus verslo vystymo programą (Sustainable Business Management), taip pat turi tarptautinį tvarių finansų CESGA (Certified ESG Analyst) sertifikatą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden