Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Rizikų valdymo proceso tobulinimas organizacijose

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
      Kaina: 180€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie mokymus

Skirta viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms, siekiančioms atnaujinti rizikų valdymo procesą iki rinkos standarto arba įgyvendinant auditorių arba priežiūros funkciją vykdančių valdymo organų nurodymus. Dalyviai bus supažindinami su pagrindiniais sunkumais vykdant rizikų valdymo procesą ir sprendimais bei priemonėmis kaip juos įveikti. Seminaro metu akcentuojamas visos organizacijos įsitraukimas į rizikų valdymą per skirtingų metodikų taikymą projektų, procesų arba veiklos rūšių rizikų valdymui. Seminarus rekomenduojama organizuoti organizacijos viduje, tačiau yra numatyta pravesti juos ir iš skirtingų organizacijų sudarytoms dalyvių grupėms.

Seminaro uždaviniai:

  • Supažindinti dalyvius su dažniausiai pasitaikančiomis rizikų valdymo proceso kliūtimis.
  • Pristatyti skirtingus rizikos valdymo procesus pritaikytus projektų, procesų arba per organizacijos tikslus nustatomų ir valdomų rizikų specifikai.
  • Pateikti kitas gerąsias rizikų valdymo proceso praktikas.
  • Vykdant seminarą vienos organizacijos dalyviams, seminaras orientuojamas į konkrečios organizacijos rizikų valdymo problematiką ir pasiūlymus dėl proceso tobulinimo.

Temos

  1. Rizikos valdymo proceso samprata:
    • Rizikos ir neapibrėžtumo santykis ir organizacijos požiūris į juos;
    • Požiūris į rizikų valdymą reguliuojamose ir kitose organizacijos veiklos srityse;
    • Rizikų valdymo proceso vieta organizacijos valdymo procese;
    • Rizikų valdymo proceso dalyvių vaidmens rizikų valdymo procese išgryninimas.
  2. Rizikų valdymo proceso įgyvendinimas:
    • Organizacijos rizikos valdymo aplinkos ir administracinės struktūros suderinimas;
    • Procesų / veiklos sričių rizikos valdymo proceso pristatymas;
    • Projektų rizikos valdymo proceso pristatymas;
    • Rizikos incidentų valdymo proceso pristatymas;
    • Rizikos indikatorių nustatymas;
    • Pavyzdinių arba iš anksto organizacijos pasiūlytų rizikų vertinimo ir papildomų kontrolės priemonių pritaikymo pavyzdžio pristatymas.
  3. Rizikų valdymo proceso branda:
    • Rizikų valdymo proceso brandos lygio nustatymas;
    • Lūkesčių dėl brandos didinimo aptarimas;
    • Sėkmės istorijų ir dažniausiai pasikartojančių problemų sprendimų pristatymas.

ŽINIOMIS DALINASI

Danielius Kolisovas

Dr. Danielius Kolisovas – rizikos valdymo profesionalas, turintis daugiau nei 20 metų patirties diegiant ir prižiūrint rizikos valdymo procesus didžiosiose Lietuvos įmonėse ir finansų įstaigose. Pastaruosius 16 metų jis dirbo vyriausiuoju rizikos valdymo pareigūnu (CRO) Lietuvos centriniame banke, investicinėse bendrovėse „Finasta” ir „Asset Management Company”, kriptovaliutų įmonėje „Blockchain.com” bei Ignalinos atominėje elektrinėje. Būdamas CRO, Danielius aktyviai dalyvavo organizacijų valdymo komitetų veikloje ir palaikė ryšius su reguliavimo institucijomis.

Danielius veda seminarus viešajam ir privačiajam sektoriui apie rizikos valdymo proceso diegimą, atlieka esamo rizikos valdymo proceso diagnostiką pagal individualius užsakymus bei teikia konsultacijas proceso tobulinimo klausimais. Jis yra sertifikuotas finansų rizikos valdymo vadovas (FRM).

Specializacijos sritys:

  • Rizikos valdymo proceso diegimas ir tobulinimas.
  • Rizikos nustatymo ir vertinimo sesijų organizavimas ir vedimas.
  • Vidaus kontrolės sistemos aprašymas, vertinimas ir tobulinimas.
  • Finansų sektoriaus reguliavimas ir atitikties reguliatoriaus reikalavimams užtikrinimas.
  • Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos ir sankcijų reikalavimų užtikrinimo procesų diegimas ir laikymasis.
  • Skolinimo kriptovaliutomis rizikos valdymo modelio kūrimas.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Standartinė mokymų informacija

GALIMA PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas mokymų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna mokymų medžiagą.
Konsultacija
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu ar pateikiant juos iš anksto.
Mokymų įrašas
Daugelis mokymų yra tiesiogiai transliuojami, todėl papildomai informavus, pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu.
Maitinimas
Viso seminaro metu, dalyvius viešbučiuose ir restorane vaišinsime kava, užkandžiais ir pietumis.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.