Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Nuo Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo (JANĮ) įsigaliojimo dienos (2020 m. sausio 1 d.) iki 2023 m. spalio 9 d. viso pradėti 3582 bankroto procesai. Lyginant statistinius duomenis matyti, jog bankroto procesų skaičius tendencingai didėja.
Atsižvelgiant į tai, jog bankroto procesų skaičius Lietuvoje vis didėja, akivaizdu, jog tai paliečia ir nemažą dalį Lietuvos verslų bei fizinių asmenų, kadangi bankroto procesuose dažniausiai dalyvauja dešimtys (o kartais ir šimtai) kreditorių.
Vis dažniau kreditoriai nusprendžia bankroto procesuose dalyvauti pasitelkdami atstovus – profesionalus, turinčius patirties ir žinių bankroto procese. Kreditorių pagrindinis interesas bankroto procese – iš skolininko susigrąžinti kuo didesnę sumą pinigų per kuo trumpesnį laiką.
Kompetencijos stoka ar pasyvumas bankroto procese turi įtakos ir paties kreditoriaus finansiniams rezultatams. Kreditoriaus pasyvumas gali pasireikšti įstatymo suteikiamų teisių nežinojimu ar neteisingu supratimu, nustatytų pareigų nevykdymu ar netinkamu vykdymu bei kitų taktikų neišnaudojimu.
Kokios yra kreditoriaus teisės bankroto procese? Ko kreditorius gali reikalauti bankroto procese? Ar kreditoriaus vienintelė teisė yra dalyvauti kreditorių susirinkimuose išreiškiant nuomonę pagal pateiktą kreditorių susirinkimo darbotvarkę? Ar kreditorius gali įtakoti bankrutuojančios bendrovės vadovo ateitį? Kur kreiptis, jeigu kreditorius mano, kad jo teisės yra pažeidžiamos?
Į visus šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus bus atsakyta mokymų metu, kuomet bus pasakojama apie kreditorių teisių rūšis, pagrindines kreditorių teises bankroto procese ir kaip jas aktyviai įgyvendinti. Taip pat bus pristatoma ir aktuali bei naudinga teismų praktika, susijusi su kreditorių teisėmis bankroto procese.
Advokatų profesinės bendrijos Šenavičius ir partneriai RESPONSE advokatas Lukas Vitauskas teisines paslaugas, apimančias tiek atstovavimą teismuose ir kitose institucijose, tiek konsultacijas, verslo subjektams teikia daugiau nei 9 metus. Advokatas yra sukaupęs reikšmingos patirties bankroto bei restruktūrizavimo bylose, komerciniuose ginčuose, finansiniuose sandoriuose. Lukas Vitauskas specializuojasi teisminiuose verslo ginčuose, todėl puikiai išmano tiek teisminių ginčų specifiką, tiek ginčų sprendimą alternatyviais ginčų sprendimo būdais. Advokatas taip pat dėsto verslo teisės pagrindus Vilniaus kolegijoje.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
09:00-12:15 | Trukmė | |
08:30-09:00 | Nuotolinė registracija | |
10:30-10:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;